Taniec wampirów

Jak sprawić, by Twój książkowy taniec wampirów odniósł sukces

Jeśli jesteś pisarzem to myślę, że jesteś zakochany w wampirze. Postać wampira jest nie tylko popularna wśród dziewczyn, ale również chłopcy mają fascynację w tym kierunku. Czytałam wiele historii, w których wampiry są głównymi bohaterami i mogę powiedzieć, że wampiry to świetny temat na napisanie powieści.

Jeśli chcesz, aby Twoja książka taniec wampirów odniosła sukces, to musisz wykonać pewne kroki, a ja mam zamiar powiedzieć Ci kilka najlepszych wskazówek.

Napisz od serca

To nie jest łatwa rzecz, aby pisać z serca, ale jeśli spróbujesz napisać o charakterze wampira, a następnie staniesz się prawdziwym pisarzem wampira. Pisz o uczuciach wampira i spraw, by był to emocjonalny rollercoaster.

Utrzymuj swoich czytelników szczęśliwych

Jako pisarz powinieneś być szczęśliwy, że twoi czytelnicy zakochali się w twojej historii. Spróbuj dać im to, czego chcą, a sprawisz, że twoi czytelnicy zakochają się w twojej książce.

Uczyń swoją postać wyjątkową

Twojego czytelnika przyciągnie tylko wyjątkowa postać. Spraw więc, aby Twoja postać była inna niż pozostałe. Postaraj się, aby Twoja postać była inna i wyjątkowa.

Czytaj komentarze

Jeśli chcesz uzyskać informacje zwrotne od czytelników, to musisz przeczytać komentarze zamieszczone przez nich. Spróbuj zrozumieć, co chcą i dać im to. Jeśli możesz spełnić ich potrzeby, wtedy otrzymasz wiele uznania i miłości.

Wnioski:

Pisanie powieści nie jest łatwą rzeczą, ale jeśli zastosujesz się do podanych wskazówek, to będzie to dla Ciebie cakewalk. Spróbuj zastosować się do wskazówek, które zasugerowałem i zobaczyć, jak można poprawić swoje umiejętności pisania książek.

Możesz również polubić…