Porady, jak zostać certyfikowanym specjalistą ds. aplikacji

Certyfikacja jest najważniejszym krokiem w każdym zawodzie, ponieważ jest symbolem Twojej ciężkiej pracy i poświęcenia. Jest to dowód umiejętności, które zdobyłeś i jak wiele się nauczyłeś.

Istnieje wiele dostępnych certyfikatów i bardzo ważne jest, abyś wybrał ten, który jest bardzo pomocny w Twojej karierze.

Certified Application Specialist jest certyfikatem, który jest najbardziej odpowiedni dla specjalistów od aplikacji. Jest to certyfikat nadawany przez Narodowe Stowarzyszenie Konsultantów Komputerowych (NACo). Jest to najbardziej zalecana certyfikacja dla specjalistów od aplikacji.

Celem tej certyfikacji jest poprawa wiedzy i umiejętności specjalistów. Celem jest ułatwienie pracy wnioskodawcom. Wnioskodawca musi zdać egzaminy NACo i wtedy stanie się certyfikowanym specjalistą ds. aplikacji.

Egzaminy odbywają się dwa razy w roku. Egzamin odbywa się w miesiącu lutym i lipcu. Egzamin odbywa się online.

Aby przystąpić do egzaminu, należy uiścić opłatę rejestracyjną, a następnie pobrać oprogramowanie. Po pobraniu, będziesz gotowy, aby przejść do egzaminu.

Jeśli zdasz egzamin pomyślnie, otrzymasz certyfikat. Będziesz mógł używać logo NACo w swoim CV. Logo NACo będzie potwierdzeniem Twoich umiejętności i sprawi, że będziesz wyglądał bardziej profesjonalnie.

Teraz spójrzmy na kilka wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu.

Porady dotyczące przygotowania do certyfikacji

Możesz łatwo stać się certyfikowanym specjalistą ds. aplikacji, jeśli zastosujesz się do poniższych wskazówek:

Practice makes perfect

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przećwiczyć pytania na egzaminie. Jeśli ćwiczysz przez kilka dni, wtedy będziesz w stanie złamać pytania łatwo. Wskazówki, które można wykorzystać do nauki są wymienione poniżej:

Przeczytaj uważnie pytanie

Upewnij się, że czytasz pytanie dokładnie i odpowiedzieć na nie tak szybko, jak to możliwe. Nie musisz pisać odpowiedzi, ponieważ zajmie to zbyt dużo czasu.

Rób notatki

Robienie notatek pomoże Ci zapamiętać kluczowe punkty pytania. Kiedy przeczytasz pytanie i będziesz pewien, że posiadasz wszystkie informacje, możesz zacząć odpowiadać na pytania.

Zawsze staraj się zapamiętać liczby

Powinieneś zawsze starać się zapamiętać liczby i numery, które są używane na egzaminie. Jeśli nie jesteś dobry w zapamiętywaniu liczb, powinieneś spróbować poćwiczyć z pomocą flashcards.

Jeśli nie jesteś pewny siebie, to powinieneś dołączyć do klasy szkoleniowej.

Wnioski:

Wskazówki, które wymieniłem powyżej pomogą Ci zostać certyfikowanym specjalistą ds. aplikacji. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, będziesz mógł łatwo zdać egzamin.

 

Możesz również polubić…