Nora Roberts – romanse

Nie da się ukryć, że Nora Roberts jest bardzo popularną autorką. Wydała ponad 40 powieści, a niektóre z jej najbardziej udanych książek to seria Forever, seria The Stone, seria The Inn BoonsBoro i wiele innych. Istnieje wiele powodów, dla których jest tak popularna, jednym z głównych jest to, że jej książki są zawsze pełne romansu.

Ale nawet jeśli jest popularna ze względu na swoje romantyczne historie, jest o wiele więcej niż tylko romans. Oto siedem najlepszych książek napisanych przez Norę Roberts.

Czułość

Jeśli chodzi o miłość Nora Roberts jest znana z pisania o niej. Więc kiedy pisze książkę o temacie miłości, nie można oczekiwać niczego mniej niż romansu. Tenderness to jedna z najlepszych książek, jakie Nora Roberts kiedykolwiek napisała. Jest to powieść, która opowiada o mężczyźnie, który znajduje swoją żonę w wypadku. Czuje, że jego żona umarła, ponieważ nie był w stanie powiedzieć jej, że ją kocha. To prowadzi go do pytania, czy miłość jest możliwa bez słów.

Ślub

Kolejną z najlepszych powieści Nory Roberts jest “Ślub”. Ślub jest jedną z najbardziej romantycznych powieści, jakie kiedykolwiek napisała. Opowiada o dwójce ludzi, których dzielą lata, a mimo to zakochują się w sobie. Książka zaczyna się od mężczyzny, który jest wdowcem, a następnie kobiety, która jest wdową. Spotykają się ponownie i wkrótce okazuje się, że zakochują się w sobie.

Koniec dnia

Jedną z najlepszych romantycznych powieści, jakie napisała Nora Roberts jest The End of the Day. Książka opowiada o dwójce ludzi, którzy są rozdzieleni od wielu lat, ale są zmuszeni do zamieszkania razem w starym domu. Wraz z postępem historii, dwie osoby zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie.

Pocałunek przed śmiercią

Jest to kolejna najlepsza romantyczna powieść napisana przez Norę Roberts. Opowiada o parze, która jest w sobie głęboko zakochana. Kochają się od wielu lat, ale nigdy nie znaleźli czasu, aby podzielić się swoimi uczuciami ze sobą. Kiedy mąż zostaje zamordowany, żona musi odnaleźć zabójcę.

Forever

Nora Roberts znana jest z pisania o tematyce miłosnej. Jedną z jej najbardziej udanych powieści jest Forever. Książka opowiada o dwójce ludzi, którzy są rozdzieleni na wiele lat. Jednak wciąż ich do siebie ciągnie i całe życie spędzają na próbach powrotu do siebie.

Róże są czerwone

Jest to jedna z najlepszych powieści Nory Roberts. W tej książce pokazuje, jak siła miłości może przynieść ludzi z powrotem razem po długiej separacji. Jest to romantyczna historia o dwóch osobach, które były rozdzielone przez lata, ale teraz są z powrotem razem.

Wnioski:

Teraz, gdy przeczytałeś najlepsze powieści napisane przez Norę Roberts, jestem pewien, że zgodzisz się ze mną, że jest ona jedną z najpopularniejszych autorek wszech czasów.

Możesz także polubić

3 Komentarze

Powodem, dla którego ludzie mają taką obsesję na punkcie bycia sprawnym fizycznie jest to, że istnieje

Możesz również polubić…