Jaka jest różnica między Microsoft Word a Google Docs?

Google docs to nowa wersja arkuszy kalkulacyjnych google. Istnieje tak wiele powodów, które sprawiły, że przenieśliśmy się do nowej wersji google docs. Jeśli pytasz mnie, najlepszą cechą, która sprawia, że kocham tę wersję jest fakt, że jest to darmowe.

Google Docs jest najnowszą wersją starego google spreadsheets. Google Docs jest bardzo prostym narzędziem, które pozwala na stworzenie dokumentu, edytowanie go i dzielenie się nim z ludźmi.

Właściwości Dokumentów Google

Jak wiemy, google docs jest darmowym programem do edycji dokumentów online i ma również wiele funkcji. Zobaczmy, jak to działa.

Współpraca:

Możesz współpracować z osobami, które pracują nad tym samym plikiem.

Wiele wersji:

Jest za tym konkretny powód, możesz mieć wiele wersji tego samego dokumentu.

Customizable:

Najważniejszą rzeczą jest to, że to oprogramowanie może być dostosowane. Możesz zmienić czcionki, kolory i tło i tak wiele więcej.

Szybsze edytowanie:

Jest to najbardziej niesamowita rzecz w google docs. Kiedy tworzysz dokument, możesz po prostu dodać treść. Nie musisz czekać na innych, aby napisać.

Elastyczność:

Jest to najlepsza rzecz, która sprawi, że zakochasz się w tym narzędziu. Jest ono elastyczne na wiele sposobów. Możesz stworzyć dokument i udostępnić go ludziom, a następnie możesz wysłać go do ludzi.

Jest bardzo łatwy w użyciu:

Jeśli używałeś jakiegokolwiek innego oprogramowania do edycji dokumentów online, wtedy poczujesz, że jest to bardzo łatwe w użyciu. Nie musisz przechodzić przez cały proces konfiguracji. Wystarczy kliknąć i gotowe.

Wnioski:

Teraz możesz wyraźnie zrozumieć, że jak to narzędzie różni się od Microsoft word.

Możesz również polubić…