Jak zwiększyć skuteczność tarczy zegara edukacyjnego

Czy słyszałeś kiedyś o zegarach edukacyjnych? Cóż, nie wiem, czy kiedykolwiek słyszałeś o zegarach edukacyjnych, czy nie, ale jestem pewien, że większość z was używała go. Ten zegar uczący się jest bardzo popularny w Chinach i Japonii.

Ten zegar edukacyjny składa się z dwóch części. Główną częścią jest tarcza zegara, a drugą częścią jest zegar, który jest zainstalowany wewnątrz tarczy zegara.

Zobaczmy, jak sprawić, aby tarcza zegara edukacyjnego była bardziej skuteczna:

Po pierwsze, weź długopis i narysuj kwadratowy kształt. Następnie wytnij ten kształt za pomocą ostrego noża. Teraz połóż długopis i tarczę zegarową na kartce papieru. Narysuj kontur kształtu, który właśnie wyciąłeś, a teraz umieść go na tarczy zegara.

Następnie za pomocą pióra narysuj cyfry od 1 do 12 i napisz słowo “learn”. Na koniec możesz wypełnić przestrzeń zegara różnymi kolorami.

Wnioski:

Ten zegar do nauki jest jednym z najbardziej skutecznych i prostych zegarów do nauki, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Jeśli nie chcesz kupić zegara do nauki, to możesz łatwo zrobić własny. Wszystko czego potrzebujesz to pióro i trochę papieru. Jeśli masz jakieś pytania to możesz podzielić się z nami w sekcji komentarzy.

 

Możesz również polubić…