5 Najbardziej zabawnych piosenek na Halloween dla dzieci

Halloween to jeden z najbardziej zabawnych dni w roku. Każdy lubi przebierać się w kostiumy i bawić się z przyjaciółmi i rodziną. Jako rodzic, nie możesz się doczekać, aby zobaczyć uśmiech na twarzach swoich dzieci, kiedy wrócą do domu i opowiedzą ci o swojej nocy.

Ale jako rodzic, nie chcesz zostawić swoim dzieciom zbyt wiele wolności, ponieważ mogą skończyć się robieniem czegoś głupiego. Więc lepiej, że powinieneś pozwolić im nauczyć się, jak się zachowywać i być dobrym.

Jeśli szukasz zabawnych i edukacyjnych piosenek na Halloween, to jesteś we właściwym miejscu. Tutaj mam zamiar podzielić się pięcioma najbardziej zabawnymi i interesującymi piosenkami na Halloween dla dzieci.

1. It’s My Party (Fun And Educational)

It’s My Party to animowany teledysk, który jest zabawną i edukacyjną piosenką. W teledysku wprowadza nas z małą dziewczynką, która obchodzi swoje urodziny. Dziewczynka cieszy się swoją imprezą tańcząc i śpiewając. Jest to świetna piosenka dla dzieci, które przygotowują się do pierwszej klasy.

2. Pumpkin Patch (Fun And Educational)

Pumpkin Patch to zabawna i rozrywkowa piosenka, która oparta jest na prawdziwym pumpkin patch. Piosenka opowiada nam historię małej dziewczynki i jej przyjaciela, którzy idą do pumpkin patch i zaczynają sadzić nasiona.

3. I Saw A Bear (Fun And Educational)

I Saw A Bear to zabawna i rozrywkowa piosenka, która uczy dzieci koncepcji zwierząt. W tej piosence chłopiec próbuje przestraszyć swoją siostrę, pokazując jej niedźwiedzia. Chłopiec mówi swojej siostrze, że niedźwiedź chce ich zjeść.

4. The Big Bad Wolf (Fun And Educational)

The Big Bad Wolf to zabawna i rozrywkowa piosenka, która uczy dzieci koncepcji Big Bad Wolf. Piosenka oparta jest na opowieści o Little Red Riding Hood. W teledysku mała dziewczynka próbuje uciec przed wilkiem, ale wilk biegnie za nią.

5. Halloween Monster Mash (Fun And Educational)

Halloween Monster Mash to zabawna i rozrywkowa piosenka, która uczy dzieci koncepcji Halloween. W tej piosence mała dziewczynka próbuje powstrzymać potwora przed przyjściem do jej domu. Jest przerażona i próbuje uciec od potwora.

Wnioski:

To jest pięć zabawnych i rozrywkowych piosenek dla dzieci. Jeśli szukasz zabawnych i edukacyjnych piosenek na Halloween dla swoich dzieci, to te piosenki Ci pomogą. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł.

 

Możesz również polubić…