10 Najlepsze gry edukacyjne dla dzieci

Nauka to wielka odpowiedzialność dla dzieci, ponieważ jeśli nie uczą się, to ich życie jest niekompletne i nie jest dobre dla ich przyszłości. Dzieci muszą zrozumieć swoje otoczenie, muszą być w stanie myśleć logicznie, podejmować decyzje i rozwiązywać problemy.

Istnieje wiele aplikacji dostępnych dla urządzeń z systemem android i iOS, ale nie jestem pewien, która aplikacja jest najlepsza dla dzieci. Niektóre z najlepszych aplikacji dla dzieci są wymienione poniżej.

1. Animal Farm

Jest to bardzo ciekawa aplikacja edukacyjna dla dzieci. W tej grze będziesz uczyć ich o politycznych i gospodarczych koncepcji, takich jak socjalizm, kapitalizm itp. i będą one również w stanie nauczyć się historii imperium brytyjskiego.

Rozgrywka w tej grze jest bardzo prosta i ciekawa.

2. Freetime Learning

W tej aplikacji znajdziesz wiele gier edukacyjnych dla dzieci, takich jak liczba, litery, kształt, puzzle i kolorowanie. Istnieje również opcja rysowania dla dzieci.

3. Animal Farm

Jest to kolejna aplikacja, która pomoże dzieciom dowiedzieć się o koncepcjach politycznych i ekonomicznych. Rozgrywka w tej grze jest bardzo prosta i łatwa.

4. Learn To Read

Naucz się czytać to ciekawa aplikacja dla dzieci. W tej aplikacji dostaniesz garść słów i musisz dopasować słowo do jego znaczenia. Można również usłyszeć słowo i dostaniesz znaczenie w tle.

5. Brain Pop

Brain Pop to ciekawa aplikacja dla dzieci. W tej aplikacji będziesz miał quiz i trzeba odpowiedzieć na pytania poprawnie.

6. Animal Farm

Jest to bardzo interesująca gra edukacyjna dla dzieci. Ta gra będzie uczyć dzieci o koncepcji systemów politycznych i gospodarczych.

7. ABCD

ABCD jest bardzo interesującą aplikacją dla dzieci. W tej aplikacji będzie się uczyć nowego alfabetu codziennie. Dzieci będą miały również szansę dowiedzieć się o swoim kraju i jego historii.

8. Ucz się angielskiego

W tej aplikacji nauczysz się mówić po angielsku, czytać po angielsku, pisać po angielsku i grać po angielsku.

9. The Little Critter

Jest to bardzo ciekawa aplikacja edukacyjna dla dzieci. W tej aplikacji dowiesz się o pojęciach rodziny, przyjaciół, domu, szkoły, placu zabaw i zwierząt domowych.

Wnioski:

Istnieje wiele aplikacji, które pomogą dzieciom nauczyć się różnych rzeczy. Od nauki czytania do zabawy i nauki języka są to jedne z najlepszych aplikacji. Jeśli masz jakieś sugestie to możesz się nimi podzielić z nami.

 

Możesz również polubić…